O nas

Historia
 
Amilie to produkty, które zrodziły się z ogromnego zamiłowania do kosmetyków naturalnych. Pomysłodawczynią firmy jest Magda Gabryś – to ona zrobiła pierwszy krok w stronę powstania firmy. Wszystko zaczęło się od podróży do Stanów Zjednoczonych -  kraju, w którym urodziła się jej prababcia. To właśnie tam poznała i pokochała kosmetyki mineralne.  Jako, że jest osobą która zawsze dąży do perfekcji, opracowała swoją własną recepturę tego typu produktów (początkowo tylko dla swoich potrzeb).
 
Zależało jej na tym, aby były one w 100% mineralne i były pozbawione konserwantów (parabenów) a także innych szkodliwych chemicznych dodatków. Jej celem było stworzenie idealnie wtapiających się w cerę, lekkich kosmetyków,
które nie zatykają porów i dzięki którym skóra może swobodnie oddychać ale jednocześnie zapewniających odpowiednie krycie wszelkich niedoskonałości cery bez nieestetycznych smug. Ważny był dla niej także długotrwały efekt bez konieczności dokonywania poprawek w ciągu dnia oraz łatwość w aplikacji.
 
Uwieńczeniem jej 2-letnich prac nad idealną linią kosmetyków mineralnych, w czasie których cały czas udoskonalała swoje receptury są właśnie produkty Amilie.
 
 
Dlaczego nazwa „Amilie”? 
 
Nazwa naszej linii kosmetyków mineralnych pochodzi od imienia pierwszej córeczki założycielki. Z uwagi na to,  że swoją firmę oraz wszystkie produkty, które oferuje Klientom obdarza taką samą troską i uwagą jak swoje własne dziecko.
 
 
Nie testujemy na zwierzętach!
 
Mając na uwadze dobro naszych pupili kosmetyki Amilie nie są testowane na zwierzętach (zarówno gotowe produkty jak i poszczególne składniki). Nasi dostawcy również posiadają stosowne certyfikaty zapewniające o nie testowaniu swoich produktów na zwierzętach. Gwarantujemy też, że nigdy nie nawiążemy współpracy z firmą, która nie posiada takiego certyfikatu. 
Linia kosmetyków mineralnych Amilie została poddana badaniom dermatologicznym w profesjonalnym centrum badań nad kosmetykami. Na tej podstawie została wydana pozytywna Ocena Bezpieczeństwa.
 
 
Ochrona środowiska
 
Ochrona środowiska jest jednym z głównych celów działania naszej firmy. Staramy się żeby nasze opakowania pochodziły z odnawialnych zasobów oraz żeby nadawały się do ponownego recyklingu.
 
 
Nasze otoczenie
 
Z wielką dbałością dobieraliśmy także firmy, które z nami współpracują. Wszyscy nasi kluczowi dostawcy oferują najwyższą jakość usług i  posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Zaopatruje się u nich wiele znanych marek z branży kosmetycznej oferujących produkty z tak zwanej „wyższej półki”. Przed nawiązaniem współpracy z każdym partnerem testowaliśmy wiele różnych firm z całego świata. Wszystko po to, żeby stworzyć unikalny produkt o najwyższej jakości w przystępnej cenie.
 
 
Wysoka jakość w przystępnej cenie! 
 
Nasze kosmetyki spełniają wszystkie wymogi nowego rozporządzenia unijnego, które jest znacznie bardziej restrykcyjne od obowiązującego prawa. Wszystko po to, aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość i bezpieczeństwo.