Podkłady kryjące

Twoja cera wymaga stosowania wyjątkowych kosmetyków? Wypróbuj podkład Coverage. To uniwersalny kosmetyk mineralny, dostępny w 28 odcieniach pogrupowanych w 6 gam kolorystycznych, idealnych do jasnych i ciemnych karnacji: Honey, Beige, Golden, Olive, Natural oraz Cool. Podkład jest trwały i wodoodporny, ma najwyższy poziom krycia i zapewnia subtelne rozświetlenie. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników wysokiej jakości jest zdrowy dla skóry, pielęgnuje ją i pozwala oddychać, nie zatykając porów. To propozycja dla wszystkich kobiet, które świadomie dbają o swoją urodę i oczekują od kosmetyków czegoś więcej niż tylko zakrycia niedoskonałości. Podkład Coverage podkreśli Twoje naturalne piękno, a nie zasłoni je maską - przekonaj się sama. Aby idealnie nałożyć zakupione w naszym sklepie kosmetyki polecamy wegańskie, ekologiczne pędzelki do makijażu.

--part--

Podkłady mineralne z budowanym poziomem krycia

Walczysz z niedoskonałościami cery? Chcesz ukryć trądzik lub przebarwienia skórne? Podkład kryjący ze sklepu online Amilie to podkład mineralny ze składnikami pochodzenia naturalnego, który charakteryzuje się budowanym poziomem krycia. Możesz przy jego pomocy uzyskać od średniego do pełnego krycia bez efektu maski. Podkład mineralny kryjący nadaje się do cery suchej i normalnej.

Podkłady mineralne kryjące

Nasze kosmetyki mineralne są wolne od parabenów i chemii. Mają lekką konsystencję, która pozwala skórze swobodnie oddychać. Mineralny podkład kryjący Amilie jest w 100% wegański i ekologiczny. Zapewnia subtelne, naturalne glow, a przy okazji jest bardzo wydajny (nie zawiera wody i innych chemicznych zapychaczy). W trosce o nasze klientki, które różnią się pod względem koloru cery, stworzyliśmy aż 5 odcieni. Dzięki temu podkłady mineralne kryjące mogą cieszyć i pielęgnować cerę każdej kobiety, bez względu na odcień skóry.

Nasze kolory:

  • Honey,
  • Beige,
  • Golden,
  • Olive,
  • Natural,
  • Cool.

Kryjący podkład mineralny z naszego sklepu online nie tylko kryje, ale i leczy skórę. Zawiera minerały pochodzenia naturalnego, które korzystnie wpływają na cerę - nasze kosmetyki łagodzą podrażnienia, odżywiają i pielęgnują skórę przez cały czas. Tak, to możliwe - przekonaj się o tym sama!