Podkłady kryjące Beige

Podkłady Beige (brązowy i beżowy ton) są idealne dla osób o chłodnym odcieniu skóry. Ma gładką, jedwabistą konsystencję, dzięki której bardzo prosto się go nakłada. Dodatkowo nasze kosmetyki mineralne są bardzo trwałe - utrzymują się na skórze niemal cały dzień i są wodoodporne. Delikatnie pielęgnują skórę, wyrównują koloryt i maskują drobne niedoskonałości.

--part--

Podkłady mineralne Beige

Podkłady mineralne Beige są stworzone dla kobiet o chłodnym, neutralnym odcieniu cery. Żeby sprostać oczekiwaniom klientek o takim kolorze skóry, stworzyliśmy serię podkładów o różnych odcieniach. Znajdziesz u nas podkłady: Vanilla, Cream Beige, Biscuit, Beach Sand oraz Cinnamon. Dzięki temu idealny podkład znajdą zarówno posiadaczki jasnej, jak i ciemniejszej karnacji. Do nakładania naszych produktów polecamy ekologiczne pędzelki do makijażu.

Podkłady Beige są stworzone na bazie beżowych i brązowych tonów. Kosmetyki z Amilie idealnie komponują się ze skórą i dają naturalny efekt. Klientkom o chłodnym odcieniu cery polecamy do kompletu nasz bronzer mineralny, który subtelnie wykończy makijaż i podkreśli kości policzkowe.

5 produkt(ów)

na stronę

5 produkt(ów)

na stronę