Podkłady kryjące Olive

Oliwkowe podkłady są stworzone dla kobiet o neutralnej cerze. Zielone tony doskonale sprawdzają się zarówno przy delikatnym maskowaniu, jak i kryciu przebarwień czy rumieńców na policzkach. Każdy nasz mineralny podkład o oliwkowym odcieniu z serii Olive ma jedwabistą konsystencję, która ułatwia nakładanie kosmetyku. Poznaj nasze mineralne podkłady oliwkowe i odkryj moc naturalnych składników!

--part--

Oliwkowe podkłady o zielonym odcieniu

Kosmetyki mineralne, wśród których znajdują się oliwkowe podkłady, zawierają wyłącznie minerały pochodzenia naturalnego, które pielęgnują i odżywiają cerę. Podkład oliwkowy z Amilie jest bardzo trwały, ma dobre krycie i zrobiony jest z naturalnych składników. Mogą go używać nawet osoby o skórze wrażliwej na podrażnienia. Do nakładania naszych podkładów polecamy specjalne pędzelki do makijażu.

Mineralny podkład oliwkowy 

Oferujemy kilka różnych kolorów podkładów, dzięki czemu każda z naszych klientek ma szansę dobrać idealny dla siebie kosmetyk. Jasny oliwkowy podkład Olive Fair polecamy osobom o jasnej, neutralnej karnacji, a Macademia Nut - osobom o ciemniejszych tonach. Poznaj nasze kosmetyki i ciesz się zadbaną cerą przez cały dzień!

5 produkt(ów)

na stronę

5 produkt(ów)

na stronę