Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies

Sposoby aplikacji

APLIKACJA NA SUCHO

Makijaż mineralny - Aplikacja na sucho

1. Odsyp niewielką ilość produktu na wieczko pojemniczka.

2. Nabierz produkt za pomocą pędzelka, następnie strzep nadmiar.

3. Przyłóż pędzelek do skóry robiąc „pieczątki” a następnie dość mocno przyciskając pędzelek do twarzy, małymi okrągłymi ruchami rozetrzyj kosmetyk na skórze.

Uwaga. Zaczynaj nakładanie od środka twarzy w kierunku linii włosów. Podkład ma właściwości kryjące z rosnącym poziomem krycia. Każda kolejna warstwa zwiększa poziom krycia. Optymalnie zaleca się nałożyć 3 cienkie warstwy.

APLIKACJA NA MOKRO
 
Makijaż mineralny - Aplikacja na mokro
1. Spryskaj twarz lub pędzelek wodą termalną lub hydrolatem (do kupienia w aptece) i postępuj zgodnie ze sposobem aplikacji na „na sucho”. Dodatkowo można spryskać twarz po nałożeniu makijażu w celu jego utrwalenia.
2. Można również zamiast wody termalnej nałożyć na twarz filtr przeciwsłoneczny (zalecane są wysokie faktory 30, 50 lub więcej), który bardzo dobrze sprawdza się przy kosmetykach mineralnych i dodatkowo zapewnia nam dodatkową ochronę przeciwsłoneczną.
3. Można również użyć kremu do twarzy, najlepiej taki który dobrze się wchłania. Warto przetestować różne rodzaje ponieważ nie każdy krem nadaje się do stosowania pod kosmetyki mineralne. Najlepiej użyć taki na którym znajduję się informacja, że krem można stosować pod makijaż

Newsletter

Bądź na bieżąco! otrzymuj informację o nowościach i promocjach Amilie!